Ranking kredytów gotówkowych – najlepsze oferty w 2017 roku

[REKLAMA]

Kredyty gotówkowe zaciągane są na różne cele. Niektórzy decydują się na zakup nowego samochodu, inni na remont mieszkania, a jeszcze kolejni na wyjazd na wymarzone wczasy. Dla niektórych pożyczenie gotówki od banku to ostateczność w przypadku wystąpienia nieplanowanych wydatków. Często takie zobowiązanie łączy nas z bankiem na wiele lat, dlatego warto jest dobrze przeanalizować wybór i warunki, jakie proponuje nam kredytodawca. Gdzie można otrzymać najbardziej korzystną pożyczkę w 2017 roku? Zapoznaj się z rankingiem kredytów gotówkowych.

Pieniądze pożyczone od banku i instytucji pozabankowych mogą okazać się przydatne w wielu sytuacjach. Dla niektórych wybór odpowiedniego kredytodawcy graniczy z cudem, ponieważ przeanalizowanie warunków każdej oferty to nie lada wyzwanie. Jednak istnieje łatwiejszy sposób na wybranie odpowiedniego zobowiązania – ranking kredytów gotówkowych.

ranking kredytów gotówkowych

Najlepszy wybór

Porównanie wielu ofert i skomponowanie rankingu kredytów gotówkowych wiele ułatwia przyszłym kredytobiorcom. I tak wśród najlepszych propozycji, jakie pojawiają się w zestawieniach na 2017 rok, znajduje się kilka banków. Pierwsze miejsce zajmuje Alior Bank ze swoją Pożyczką 5% z gwarancją. Oprocentowanie tutaj – jak mówi sama nazwa pożyczki – wynosi 5%, prowizja 0%., a RRSO 5,12%. Maksymalna kwota kredytu, jaką wnioskodawca może uzyskać, to 200 tysięcy złotych na co najwyżej 120 miesięcy. Srebro najczęściej przyznaje się BGŻ BNP Paribas. Kredyt gotówkowy w tym banku oprocentowany jest na 5,49% z prowizją 1,5% i RRSO 6,43%. Tutaj z kolei można dostać nieco mniej, bo 150 tysięcy złotych na maksymalnie 84 miesięcy spłaty.  Czołówkę zamyka Citi Handlowy. Pożyczka gotówkowa oprocentowana jest na 5,99%, prowizja na 6,5%, a RRSO na 9,66%. Ten bank – podobnie jak poprzedni – pożyczy 150 tysięcy złotych na 84 miesiące.

Tuż poza podium – w pierwszej 10 – uplasowały się Credit Agricole (Prostoliczony kredyt gotówkowy), T-mobile Usługi Bankowe (Pożyczka), Raiffeisen POLBANK (Kredyt na miarę), Toyota Bank (Pożyczka), mBank (mRaty), Bank Zachodni WBK (Kredyt gotówkowy) oraz Bank Millennium (Pożyczka gotówkowa).  Poznaj dokładny ranking kredytów gotówkowych: https://www.kredyty-gotowkowe.com/ranking-kredytow-gotowkowych.html

Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu oferty?

Ranking kredytów gotówkowych może okazać się niezwykle przydatny przy planowaniu zaciągnięcia pożyczki gotówkowej. Jednak przede wszystkim na początku należy zastanowić się, ile maksymalnie jesteśmy w stanie spłacać miesięcznie. Po dokładnej analizie budżetu domowego można przystąpić do rozeznania się w ofertach banków. Przed podpisaniem umowy warto przeanalizować i wyjaśnić wszelkie niejasności z doradcą bankowym. Ważny jest również okres oczekiwania na decyzję kredytową oraz czas wypłacania gotówki.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *