Sync Trading TeleTrade Invest – rewolucja na rynku inwestycyjnym?

[REKLAMA]

Inwestowanie na rynkach walutowych cieszy się od wielu lat niesłabnącą popularnością. Liczba osób, chcących rozpocząć przygodę z giełdą, systematycznie wzrasta. Głównym powodem jest stosunkowo szybki i łatwy zysk. Jak jednak nauczyć się mechanizmów, które rządzą tymi rynkami? Okazuje się, że jeśli chcesz szybko wdrożyć się w inwestowanie w kontrakty CFD i jak najszybciej zacząć czerpać zyski z dźwigni finansowej, nie musisz być profesjonalistą. Wprost przeciwnie – doskonałą pomocą dla początkujących traderów jest innowacyjne narzędzie SyncTrading od TeleTrade.

Czym jest narzędzie Sync Trading TeleTrade Invest?

Sam pomysł tak zwanego „social tradingu” nie jest nowy w branży. Czerpanie wiedzy od doświadczonych traderów, którzy osiągają ponadprzeciętne wyniki, to doskonały sposób na nabieranie doświadczenia i jednocześnie nieustanną naukę. Każdy „mentor” musi mieć udokumentowane sukcesy na swoim rachunku inwestycyjnym w firmie TeleTrade. SyncTrading to platforma, która umożliwia kopiowanie transakcji doświadczonego tradera na swoim koncie. Konto nowego użytkownika zostaje zsynchronizowane z kontem wybranego mentora, a jego transakcje są kopiowane na rachunek mniej doświadczonego inwestora – oczywiście proporcjonalnie. Inwestor nie musi więc samodzielnie podejmować żadnych decyzji – wszystko dzieje się całkowicie automatycznie. Korzystanie z platformy jest dla użytkownika całkowicie darmowe.

Sync Trading TeleTrade Invest

Jak działa system SyncTrading i jak rozliczana jest prowizja?

SyncTrading od TeleTrade to ciekawy sposób na wygenerowanie zysków, zarówno dla tradera, jak i inwestora. Wszystkie transakcje są w pełni transparentne – potencjalne wynagrodzenie tradera jest ustalane już na samym początku. Zysk oparty jest na tzw. ratio do kopiowanych transakcji – inwestor już na etapie podłączania konta musi ustalić określoną ich proporcję. Na jej podstawie, oraz relacji między wielkością kapitału inwestującego i tradera, wyliczana jest wielkość transakcji. Jeśli chodzi o mentora, zarabia on na prowizji zysku od inwestora. Prowizja kształtuje się zwykle w wysokości od kilku do kilkunastu procent.

Pierwsze kroki z Sync Trading TeleTrade Invest

Rozpoczęcie przygody z SyncTrading jest bardzo łatwe. Najważniejszym krokiem jest oczywiście założenie konta na platformie. Następnie inwestor musi zdecydować, do którego z traderów chciałby podpiąć swoje transakcje i po podjęciu tej decyzji – podpiąć swoje konto. Można podpiąć się do więcej niż jednej osoby. I to już wszystko, co leży po naszej stronie – reszta dzieje się sama na platformie TeleTrade. Transakcje są proporcjonalnie kopiowane, a inwestor może, choć nie musi, je monitorować.

SyncTrading od TeleTrade opinie

Firma TeleTrade

TeleTrade EU to licencjonowany broker, kojarzony przede wszystkim z innowacyjnymi technologiami i doskonałą obsługą klienta. Nie ma się co dziwić, że to właśnie ta firma jako pierwsza opracowała tak innowacyjne i dopracowane jak SyncTrading rozwiązanie. TeleTrade oferuje swoim klientom nowy poziom inwestowania i jednocześnie doskonałe wsparcie w zakresie prowadzenia transakcji. Dużą rolę odgrywa tu edukacja – Sync Trading TeleTrade Invest to nie tylko narzędzie do generowania zysków, nawet wtedy, gdy nie masz żadnego doświadczenia w inwestowaniu w kontrakty CFD, ale też świetna platforma edukacyjna. Monitorowanie ruchów doświadczonych traderów, a dodatkowo stały dostęp do najbardziej aktualnych informacji ze świata giełdy i finansów, to przydatne i cenne zasoby, dzięki którym w krótkim czasie też możemy stać się samodzielnym traderem.

SyncTrading to też kusząca opcja dla samych mentorów – długoterminowe generowanie zysku na osobistym rachunku może bez żadnego wysiłku przełożyć się na dodatkowy zysk w postaci prowizji od każdego zakończonej sukcesem transakcji na koncie inwestora.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *