Jak zarabiać na walutach cyfrowych?

[REKLAMA]

Każdy, kto interesuje się ekonomią i finansami, doskonale zdaje sobie sprawę, że nie jest to najlepszy moment do lokowania oszczędności na lokatach. Są jednak alternatywne metody pomnażania swojego kapitału. Coraz więcej osób stawia na waluty cyfrowe. Jak wygląda to w praktyce?

Kryptowaluty vs. lokaty bankowe

Nie jest tajemnicą, że lokata bankowa to najpopularniejsza metoda lokowania swoich środków. Jest również metodą bardzo bezpieczną, gdyż środki przetrzymywane na lokacie w banku na pewno nie przepadną.

Niemniej jednak dziś stopy procentowe są na tyle niskie, że lokaty mają oprocentowanie, które nie pozwala na zarobek. Można pójść nawet krok dalej i stwierdzić, że generują straty. Wszystko przez inflację, która już dziś sięga przynajmniej ok. 5%, a w niedalekiej przyszłości, kiedy wzrośnie tempo cyrkulacji pieniądza, wzrośnie do poziomu nawet 15%.

Nic dziwnego, że wielu Polaków szuka alternatywy dla lokat. Jedną z nich są waluty cyfrowe, które cieszą się coraz większą popularnością. Oczywiście trzeba mieć na uwadze, że to znacznie większe ryzyko, ale i pokaźniejsze pole do zarobku.

Jeśli mówimy już o walutach cyfrowych, najpopularniejszą jest Bitcoin. Obecnie jest on wart ponad 60 000 zł. Oczywiście nie jest powiedziane, że obowiązkowo należy inwestować tak duże środki. Nie ma takiej potrzeby, ale wiele zależy od giełdy. W tym wpisie poruszamy jedną z takich platform — giełdę Bot-Bitcoin.

Bot-Bitcoin – giełda i robot w jednym

Żeby zarabiać na Bitcoinie, musisz liczyć na to, że urośnie kurs tej waluty cyfrowej. Dziś, jak się może wydawać, jest on bardzo wysoki, ale w przeszłości Bitcoin przekraczał już granicę 20 000 USD, a więc kurs 15 000 USD na pewno nie jest górną jego granicą.

Dlatego jedną z możliwości jest zakup po niższej cenie i przechowywanie go, aby z czasem odsprzedać drożej. Do tego jednak musisz wybrać bezpieczną giełdę, gdzie Twoje Bitcoiny będą mogły przeleżeć rok, dwa, a może i dłużej. Taką na pewno jest Bot-Bitcoin.

Dużym plusem jest fakt, że nie musisz tutaj kupować całego Bitcoina i z tego tytułu wydawać kilkudziesięciu tysięcy złotych. Może to być tylko niewielka część tej cyfrowej waluty. Otóż na giełdzie Bot-Bitcoin minimalna kwota inwestycji to zaledwie 50 zł.

To jednak tylko jedna z dobrych wiadomości. Otóż giełda Bot-Bitcoin, o której więcej w filmie poniżej, to również nowoczesny, osobisty i samodzielny robot Bitcoina. Dzięki temu Twój zysk powiększa się nawet o pół procenta dziennie. W skali roku możesz natomiast liczyć nawet na 80% zysku. Takiego oprocentowania nie znajdziesz nigdzie indziej.

https://youtu.be/M_NRWQ8_Wrk

Więcej o giełdzie Bot-Bitcoin przeczytasz na jej stronie oraz w mediach społecznościowych: Twitter, Facebook, Instagram.

Program Partnerski i Loteria

Poza tym Bot-Bitcoin pozwala Ci zarabiać na kilka innych sposobów. Na okrągło możesz powiększać swój kapitał Bitcoinów przez Program Partnerski. Stwórz swoją sieć poleceń i w ten sposób pomnażaj kapitał. Wystarczy, że będziesz zapraszać do inwestycji w BTC nowych użytkowników.

Cyklicznymi akcjami są promocje, na przykład Świąteczna Loteria, gdzie za każde zainwestowane 50 zł otrzymujesz los w konkursie. Tutaj przyda się odrobina szczęścia, ale nagród w Loterii jest aż 2000, a w tym iPhone’y 12, a nawet wycieczka do Paryża czy Model 3 Tesli.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *