Inwestycje antyinflacyjne z Tholus Investments

[REKLAMA]

Inflacja w marcu przekroczyła 10 proc. Niestety, nic nie wskazuje na to, że będzie lepiej. Wprawdzie Narodowy Bank Polski zaczął regularnie podwyższać stopy procentowe, a podwyżka w kwietniu o 1 punkt procentowy (100 punktów bazowych) była najwyższa w tym stuleciu, złoty wcale się nie umacnia. Wydaje się, że dwucyfrowa inflacja zostanie z nami na dłużej. Co gorsza – przy tak wysokiej inflacji banki wcale nie podnoszą znacząco oprocentowania na rachunkach i lokatach. Dlatego inwestorzy szukają innych możliwości inwestycyjnych. Jeżeli należysz do tej grupy, mamy coś, co może Cię zainteresować.

Czym jest Tholus Investments?

Jeżeli szukasz alternatywy dla oszczędzania na rachunkach oszczędnościowych, możesz wybrać między innymi giełdę. Jednak nie każdy zna się na giełdzie papierów wartościowych na tyle dobrze, aby na niej zarabiać, a przynajmniej przechować wartość kapitału. Nie wszyscy są przekonani też do metali szlachetnych, w tym złota i srebra, chociaż wydaje się, że to dobry kierunek w niepewnych czasach.

Jednak dziś możesz inwestować i zarabiać na projektach, na których się nie znasz. Na rynku jest dziś bardzo wiele różnych podmiotów, które pozwalają inwestować w najróżniejsze projekty inwestycyjne. Dobrym tego przykładem jest Tholus Investments. To spółka, która powstała w 2014 roku i ma na swoim koncie wiele sukcesów.

Podstawą firmy są własne serwisy internetowe oraz aplikacje. Są one tworzone na bazie aktualnych trendów, zawsze z wykorzystaniem wysoko zaawansowanych technologii. Pośród już zrealizowanych projektów przez spółkę wymienić należy m.in.:

  • gabaverse.com – Metaverse do zakupu nieruchomości w formie TOKENA NFT. Zakupioną nieruchomość możesz sprzedaż z zyskiem lub zatrzymać.
  • trainingstel.com – serwis skupiający e-booki i audiobooki (m.in. z szeroko pojętego obszaru szkoleń), do których dostęp użytkownicy mają w ramach stałych płatności.
  • mojefobie.pl – serwis z informacjami o objawach i leczeniu najróżniejszych fobii. Dostęp do materiałów jest możliwy po wykupieniu subskrypcji.
  • mibio.pl – e-sklep z witaminami i suplementami diety.

Oprócz tego spółka dywersyfikuje ryzyko. W związku z tym inwestuje także w nieruchomości, a te od zawsze są uznawane przez inwestorów za bezpieczną przystań.

Jak zarabiać z Tholus Investments?

Żeby nie trzymać Cię dłużej w niepewności, podpowiemy, jak i Ty możesz zacząć zarabiać ze spółką technologiczną Tholus Investments. Firma wszystkie projekty realizuje bowiem z wykorzystaniem nie tylko własnego kapitału, ale również środków pozyskanych od inwestorów. Jak możesz przeczytać na stronie https://tholusinvestments.com/landingpage, pieniądze są pożyczane na wysoki procent. Po zakończeniu projektu utrzymujesz nie tylko zainwestowaną kwotę, ale również odsetki. Są one na tyle wysokie, że na więcej nie możesz liczyć w żadnym banku.

Gwarantowany roczny zysk to od 8 do 10 procent, a wydaje się, że wraz z rozwojem i coraz wyższą inflacją, oprocentowanie to będzie rosnąć. Jest to więc ciekawa alternatywa dla ryzykownego inwestowania na rynkach kapitałowych.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *