Skup z odkupem. Co to za usługa i dla kogo jest przeznaczona?

[REKLAMA]

Trudna sytuacja finansowa może spotkać każdego. Zazwyczaj kryzys dopada nas niespodziewanie, nic więc dziwnego, że trudno się nań przygotować i zabezpieczyć. Co zrobić, gdy konto zaczyna świecić pustkami, po portfelu hula wiatr, a termin spłaty kredytu nieuchronnie się zbliża? Wówczas dobrą pomocą może okazać się usługa skupu z odkupem w Mooney.

Skup z odkupem – co to jest?

Skup z odkupem w lombardzie internetowym Mooney to sposób na pomoc dla osób w trudnej sytuacji. Stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych pożyczek, dając szybki zastrzyk gotówki, ale jednocześnie nie obciążając Cię dodatkowymi trudnymi do realizacji zobowiązaniami. Wszystko opiera się na arcyprostej i jasnej, dżentelmeńskiej umowie: Ty wybierasz spośród swoich skarbów jakiś cenny przedmiot, sprzedajesz go w Mooney i po upływie określonego czasu odkupujesz. Pieniądze wracają do nas, a kosztowności – do Ciebie.

Skup z odkupem to w pewnym sensie forma pożyczki pod zastaw. „Spłacasz” ją – w zależności od umowy – po 30, 60 lub 90 dniach, odkupując zastawiony przedmiot. W razie kłopotów, termin możemy negocjować, a jeśli całkowicie zmienisz zdanie i postanowisz zbyć prawo do odkupu, wystarczy, że dasz nam znać. Dobrze wiemy, że różne wypadki chodzą po ludziach, więc na pewno się dogadamy!

Kto może skorzystać ze skupu z odkupem?

Pożyczając Ci pieniądze, nie sprawdzamy Twojej historii kredytowej ani nie weryfikujemy wysokości Twoich miesięcznych zarobków. Dlatego skup z odkupem to opcja odpowiednia także dla dłużników. Świetnie sprawdzi się również w przypadku małych i mikro przedsiębiorstw, które znalazły się w trudnej sytuacji z powodu kryzysu na rynku. Najważniejsze, że dzięki Mooney po wyjściu na prostą łatwo i szybko możesz odzyskać zastawiony majątek!

Szybka gotówka bez wychodzenia z domu

Aby skorzystać ze skupu z odkupem w Mooney, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Cała transakcja jest bezpieczna, dyskretna, a przede wszystkim bardzo szybka. Pierwszy krok to wypełnienie formularza zgłoszenia przedmiotu na stronie mooney.pl. W formularzu należy scharakteryzować i zamieścić zdjęcia kosztowności, które chcesz sprzedać. Im dokładniejszy i bardziej rzetelny opis, tym szybciej uzyskasz odpowiedź naszego zespołu. Dużym ułatwieniem jest fakt, że w jednym formularzu można opisać kilka różnych rzeczy. W odpowiedzi na przesłany formularz, eksperci Mooney dokonują indywidualnej wyceny oferty i zgłaszają ją do Twojej akceptacji. Zainteresowany? W takim razie rozpoczynamy transakcję! Teraz wystarczy, że zapakujesz paczkę i zaczekasz na kuriera, który przyjedzie ja odebrać. Pamiętaj: cała usługa jest darmowa i nic nie płacisz także za przesyłkę – to my zamawiamy i opłacamy firmę kurierską. Przygotowujemy dla niego nawet niezbędne dokumenty, żebyś nie musiał martwić się żadnymi formalnościami.

Co można sprzedać w Mooney?

Lombard internetowy Mooney jest zainteresowany skupem przedmiotów z wielu różnych kategorii: od biżuterii, przez szeroko pojętą elektronikę (laptopy, konsole, komputery, smartwatche), sprzęt AGD i RTV, po kolekcjonerskie monety. Nie musisz się obawiać – niezależnie od tego, czy sprzedasz w Mooney kolczyki po babci, ulubiony ekspres do kawy czy firmową kserokopiarkę, Twój sprzęt czy kosztowności będą u nas bezpieczne. Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona, a dostarczone do nas przedmioty przechowywane w monitorowanym magazynie, gdzie czekają na odkup.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie mooney.pl.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *