Bezbutlowe dystrybutory wody zimnej i gorącej do biura

[REKLAMA]

Bezbutlowy dystrybutor wody to bardzo korzystne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest stały dostęp do świeżej, smacznej wody pitnej bez konieczności wymiany butli. Dostawa wody do biura  w takiej postaci jest rozwiązaniem bardzo komfortowym dla pracowników, ale również pozwalającym wpływać bezpośrednio na ochronę środowiska.

Dlaczego warto wybrać bezbutlowe dystrybutory?

Woda do biura to doskonałe rozwiązanie dla większych przestrzeni, w których chce się zapewnić pracownikom czy kontrahentom świeże, smaczne napoje. Woda wygodna do nalewana bezpośrednio do kubka to rozwiązanie na miarę naszych czasów. Pozwala zrezygnować z tradycyjnego czajnika, gdyż dystrybutor pozwala na skorzystanie z szybko dostępnej gorącej wody. Można również szybko ochłodzić się zimną porcją wody, lub tej gazowanej. Znacząco ogranicza to ilość plastikowych butelek, a więc wpływa na zmniejszenie zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Dystrybutor bezbutlowy podłączany jest bezpośrednio do wodociągu. Dlatego też nie należy obawiać się o konieczność częstej podmiany butli ani brak zapasów wody.

Komfortowe korzystanie z wody pitnej dla pracowników i klientów

W wielu miejscach publicznych dostęp do świeżej wody pitnej zdecydowanie podwyższa prestiż danego miejsca. Tam, gdzie dostępne są wygodne dystrybutory filtrujące z jednorazowymi kubkami, klient lub pacjent (na przykład prywatnej przychodni specjalistycznej) odczuwa większy komfort oczekiwania. Jest to szczególnie doceniane w gorących miesiącach letnich, również w siłowniach, klubach fitness i przychodniach, gdzie pacjenci oczekując na wizytę mogą ugasić swoje pragnienie. W biurach dzięki takim dystrybutorom można w dowolnej chwili w ciągu kilku sekund zaparzyć się w kawę lub herbatę bez konieczności poszukiwania czajnika i oczekiwania na zagotowanie się wody. Również dla inwestora taki dystrybutor jest dużą korzyścią. Można tym sposobem zadbać o swoich pracowników, kontrahentów lub pacjentów bez konieczności pilnowania ciągłych dostaw wody. Pozyskiwania wody prosto z wodociągu pomaga ograniczyć zużycie wody mineralnej, a także zmniejszyć stopień zanieczyszczenia środowiska poprzez rezygnację z napojów w plastikowych butelkach. Dystrybutory wody filtrowanej zapewniają nieograniczony dostęp do wody w trzech różnych wersjach. Dodatkowo woda jest odflitrowana z różnych zanieczyszczeń, a zatem świeża, smaczna i korzystnie wpływająca na uzupełnianie minerałów w organizmie. Dzięki dystrybutorom wody w biurze masz pewność, że Twoi pracownicy będą zawsze dobrze nawodnieni, co wpłynie na ich pozytywne samopoczucie!

Sprawdź ofertę AQUAMO na bezbutlowe dystrybutory filtrujące!

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. kusy6 pisze:

    Takie dystrybutory to świetna rzecz. Jak chcesz gorącej kawy, to już; chcesz lodowatą herbatę to masz. Naprawdę rewelacja. U mnie w firmie świetnie się sprawdza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *