Jak nie stracić dobrej okazji zakupowej?

[REKLAMA]

Coraz więcej osób decyduje się na zakupy za pośrednictwem sieci, co nie dziwi, ponieważ ceny są tam niższe, a przy okazji zakupy takie są bezpieczne i komfortowe. Inni natomiast nie ufają nowym technologiom czy samym sprzedawcom, oferującym produkty przez internet i wolą zaopatrywać się w sklepach stacjonarnych. Niezależnie od wyboru, warto przy tym być na bieżąco ze wszelkiego rodzaju promocjami czy rabatami, które pozwalają na takich zakupach zaoszczędzić. Jak być na bieżąco z aktualnymi promocjami?

Gazetki i ulotki promocyjne

Gazetek czy ulotek promocyjnych nikomu specjalnie przedstawiać nie trzeba. Na te za bramami swoich nieruchomości czy w skrzynkach pocztowych, natrafić można co najmniej raz w tygodniu. Nic dziwnego, że wielu domowników nie przepada za taką korespondencją. Mimo wszystko warto przeglądać je regularnie. Nie jest tajemnicą, że w ten sposób można upolować ciekawą okazję, sporo przy tym oszczędzając. Niemniej jednak takie ulotki w formie drukowanej mają też swoją złą stronę. Przede wszystkim zaśmiecają skrzynki pocztowe, po drugie nie obejmują swoim zasięgiem wszystkich sklepów, a tylko te zlokalizowane w okolicy, co jest zresztą logiczne. Jak mieć dostęp do promocji innych sklepów, także tych internetowych? Przyda się gazetka w wersji online. Doskonałym przykładem jest tutaj aplikacja Moja Gazetka. Czym charakteryzuje się taka „apka”, którą pobrać można na smartfony czy tablety?

Kilkadziesiąt sklepów w różnych kategoriach

Ogromną zaletą wspomnianej aplikacji jest dostęp do kilkudziesięciu sklepów, które podzielone są tu na różne kategorie. Kategorii jest trzynaście, a sklepów przeszło siedemdziesiąt. Jest to o tyle istotne, że dzięki kategoriom szybciej i łatwiej znaleźć interesujący sklep. Pośród kategorii wyróżnia się tu sklepy spożywcze, drogerie, RTV AGD IT, budowlane, restauracje, odzieżowe, obuwnicze, motoryzacyjne i meblowe.

Najpopularniejsze sklepy to natomiast dobrze wszystkim znane podmioty, a więc: Biedronka, Carrefour, Decathlon, Black Red White, Auchan, Castorama, Avon, Agata Meble, Deichmann, Ikea, InterMarche, Jula, Jysk, Kaufland, KFC, Leroy Merlin, Lidl, Lewiatan, MediaExpert, MediaMarkt, NEONET, OBI, Partner AGD RTV, Rossmann, RTV Euro AGD, Saturn, Tesco czy Żabka.

Miesięcznie aplikacja Moja Gazetka publikuje przeszło 600 gazetek promocyjnych, przez co nowe ulotki pojawiają się tu niemal każdego dnia. Użytkownicy dostają je na swoje urządzenia mobilne z wyprzedzeniem, dzięki czemu mogą się do takiego zakupu dobrze przygotować.

Indywidualne preferencje

Oczywiście gazetka pozwala na dopasowanie wyboru do swoich potrzeb. Możliwe jest też skorzystanie z funkcji geolokalizacji, dzięki czemu wyświetlane są gazetki tylko tych sklepów, które znajdują się w najbliższej okolicy.

Na koniec dodamy jeszcze, że aplikacja mobilna dostępna jest na cztery różne platformy, a więc iOS, Android, Windows Phone oraz BlackBerry. Dzięki temu zainstalować ją może każdy z posiadaczy smartfona czy tabletu niezależnie od tego, w jaki system takie urządzenia mobilne są wyposażone.

Możesz również polubić…

3 komentarze

  1. kusy6 pisze:

    Częste przeglądanie gazetek reklamowych pozwala na okazyjne zakupy. Poza tym ciekawy artykuł.

  2. Ola pisze:

    Ja uwielbiam korzystać z gazetek promocyjnych, mam też parę aplikacji. Mimo wszystko warto sprawdzać promocje i wybierać te najlepsze.

  3. Watro wykorzystywać aplikacje informujące o promocjach na przykład, itd. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *