Lubisz internetowe zakupy? Na te funkcje zwróć uwagę przy zakładaniu konta

[REKLAMA]

Handel online przeżywa obecnie dynamiczny rozwój. Trudno się dziwić. Zakupy przez internet są wygodne, szybkie, a nierzadko także tańsze od wykonywanych w tradycyjny sposób. Uwielbiasz kupować online? Sprawdź, na jakie funkcje zwrócić uwagę, zakładając konto bankowe.

Handel online przeżywa obecnie dynamiczny rozwój. Jak pokazują wyniki badania Polacy na zakupach, 5 filarów nowoczesnego handlu zrealizowanego przez PWC, aż 17% Polaków kupuje za pomocą smartfona przynajmniej raz w tygodniu, a 7% robi to codziennie. 58% szuka inspiracji w mediach społecznościowych, a 39% chętnie opłaca codzienne zakupy, używając płatności mobilnych.

Konto sprzyjające zakupom online

Regularnie kupujesz w sklepach online? Wybierz konto osobiste ułatwiające i usprawniające kupowanie w sieci. Jakie cechy i funkcjonalności powinien posiadać taki ROR?

 • Niskie koszty. Jeśli uwielbiasz zakupy, twój budżet z pewnością często bywa nadwyrężony. Opłaty związane z prowadzeniem konta nie powinny dodatkowo go obciążać. Wybierając ROR, upewnij się więc, że za użytkowanie konta, obsługę karty debetowej, wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów i realizację zleceń stałych i poleceń zapłaty nie zapłacisz ani złotówki.
 • Darmowe przelewy w bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Jeśli opłacasz internetowe zakupy przelewem, upewnij się, że takie operacje będą zupełnie darmowe.
 • Aplikacja mobilna. Aplikacja mobilna pozwala uniezależnić bankowanie od godzin pracy i lokalizacji oddziałów. Dzięki niej zapłacisz za zakupy w dogodnym dla siebie miejscu i czasie – jadąc autobusem, wygrzewając się na plaży czy pijąc kawę.
 • Płatności BLIK. System płatności BLIK umożliwia wykonywanie płatności w tradycyjnych i internetowych sklepach, wypłaty pieniędzy z bankomatów, a nawet wystawienie czeków BLIK przy pomocy smartfona. Potwierdzanie transakcji odbywa się przy pomocy 6-cyfrowych kodów, generowanych przez bankowe aplikacje mobilne. Dzięki BLIK-owi problemy z szukaniem portfela na dnie torby „bez dna” odejdą do przeszłości, a wykonywanie płatności stanie się jeszcze łatwiejsze.
 • Linia debetowa. Jeśli zależy ci na tym, aby zachować finansowe bezpieczeństwo w każdej sytuacji, sięgnij po konto z odnawialną linią debetową. Dzięki linii dodatkowe środki będą na wyciągnięcie ręki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Niezwykle przydatne nie tylko wtedy, kiedy zabraknie pieniędzy na wymarzoną sukienkę, ale również w obliczu nieprzewidzianych wydatków. Zwłaszcza tych, które nie mogą czekać.
 • Programy lojalnościowe i systemy poleceń. Oszczędzanie na zakupach? Czyż nie o tym właśnie marzy każda fanka kupowania w sieci? Jeśli zależy ci na tym, aby bez zbędnych starań odzyskać część wydanych na zakupy pieniędzy, wybierz konto oferujące programy lojalnościowe, money back czy systemy poleceń. Dzięki nim zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych rocznie, kupując ulubione produkty i polecając je znajomym.
 • Atrakcyjnie oprocentowane konto oszczędnościowe. Konto oszczędnościowe z ponadprzeciętnym oprocentowaniem pomoże ci szybciej zbudować poduszkę finansową lub zgromadzić środki na dowolny cel. Dzięki korzystnym odsetkom twoja motywacja wzrośnie, a oszczędzanie stanie się nie tylko łatwe, ale również przyjemne.

Porównaj, zanim wybierzesz

Ogromna konkurencja między bankami sprawi, że warunki oferowanych przez nie ROR-ów są naprawdę atrakcyjne. Nie każde konto osobiste spełni jednak wymagania wielbicielki zakupów online. Aby ROR okazał się naprawdę użyteczny, jego wybór powinna poprzedzić nie tylko analiza kosztów, ale również (a może nawet przede wszystkim) dodatkowych profitów ułatwiających kupowanie w sieci. Dzięki szytym na miarę funkcjonalnością bankowanie stanie się łatwe, wygodne i naprawdę przyjemne.

Możesz również polubić…

5 komentarzy

 1. Prowadzimy sprzedaż markowych okularów. Od kiedy założyliśmy sklep internetowy i troche w niego zainwestowaliśmy – technologia, marketing itd. Nasze dochody wzrosły kilkukrotnie

 2. KK pisze:

  Bez zakupów w Internecie nie wyobrażam sobie teraz funkcjonowania. Dlatego taż ważnym jest wybór odpowiedniego konta.

 3. aniaw00 pisze:

  Zakupy online przy małym dziecku to bardzo duże ułatwienie. Zarówno czasu, spokojnych zakupów w zaciszu własnego domu a także stania przy kasie.

 4. Ola pisze:

  Najważniejsze jest danie sobie czasu i dokładne sprawdzenie wszystkiego. Warto jest sprawdzić różne możliwości i opinie, a nie zdecydować się na pierwsze lepsze.

 5. Karola pisze:

  Zakupy on-line bardzo ułatwiają mi życie. Szybko, wygodnie i najczęściej taniej niż w sklepie stacjonarnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *