Pożyczka pod zastaw mieszkania od Balt Credit

[REKLAMA]

Jest wiele sposobów na zdobycie gotówki, jednak najszybszym jest jej pożyczenie. Zarabianie trwa długo, kradzież nie wchodzi w grę, a na hazard nie ma co liczyć. Co, jednak gdy nasza zdolność kredytowa w banku zostanie poddana próbie, której nie przejdzie? Pozostaje nam pożyczka pod zastaw mieszkania.

Pożyczka pod zastaw mieszkania to często ostatni sposób na zdobycie pilnie potrzebnej gotówki w większej ilości, zwłaszcza w przypadku braku zdolności kredytowej w banku. Dodatkowe obostrzenia wymuszone przez rynek i przepisy, odcięły wiele osób od potrzebnego kapitału. W takiej sytuacji osobom pozostały firmy pozabankowe specjalizujące się i oferujące pożyczki pod zastaw mieszkania bez BIK. I nie chodzi tutaj o internetowych pożyczkodawców z pierwszą pożyczką za 0%, a profesjonalnych doradców. Sprawdzone firmy zarejestrowane w KNF i umowy zawierane przed notariuszem.

Kredyt bankowy czy pożyczka pod zastaw mieszkania?

Wśród głównych różnic pomiędzy pożyczką pod zastaw mieszkania a tradycyjnym kredytem bankowego czy kredytem pod hipotekę, wymienia się:
– mniejsze formalności,
– brak obowiązku sprawdzenia kredytobiorcy w BIK, BIG czy BRKN,
– krótszy czas oczekiwania na decyzję.

W przypadku banku zawsze dochodzi wielotygodniowe oczekiwanie na decyzję instytucji, czasem poprzedzoną częstymi wizytami i ciągłym uzupełnianiem dokumentacji. No i ta decyzja bardzo często może być odmowna. Wystarczy, że kiedyś zostaliśmy wpisani do słynnego BIK i mimo spłaty zobowiązań (np. kilku złotych na zapomnianym przed laty koncie), wciąż tam figurujemy i bank nam z tego tytułu już pieniążków nie pożyczy.

Pożyczka pod zastaw mieszkania bez BIK dla osób prywatnych

Pożyczki pozabankowe pod zastaw mieszkania ze względu na swój uproszczony charakter, są coraz częściej wybierane przed osoby prywatne. Cechuje je bezpieczeństwo, ponieważ zawiera się je przed notariuszem, a więc zgodnie z obowiązującym w Polsce przepisami prawa. Wystarczy skorzystać z legalnie działających firm pożyczkowych na terenie kraju – zarejestrowanych w Polsce. Decyzja nie jest uzależniona od obecności w BIK, a od naszej zdolności spłaty pożyczki i posiadanego zabezpieczenia.

Pożyczka od Balt Credit

A jakie kwoty można uzyskać? Pożyczka pod zastaw mieszkania w Balt Credit może wynieść od 20 000 PLN do nawet 500 000 PLN, jednak nie więcej niż 50% wartości nieruchomości. Każdą ofertę dobieramy indywidualnie, by była najkorzystniejsza względem konkurencji, a wcześniej dokładnie precyzując klientowi warunki umowy i terminy spłaty. W razie niepewności wyjaśnimy, czym różni się pożyczka pod zastaw mieszkania, od kredytu bankowego i odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. – tłumaczy doradca klienta w Balt Credit.

Warto podkreślić, że spółka Balt Credit znajduje się w oficjalnym rejestrze Komisji Nadzoru Finansowego, co oznacza, że może legalnie udzielać pożyczek na terenie Polski. Dla przeciętnego klienta, taki nadzór urzędu państwowego to minimalizacja ryzyka oszustwa i zwiększenie zaufanie dla tego pozabankowego pożyczkodawcy.

Pożyczka pod zastaw mieszkania od Balt Credit to bezpieczny sposób na zdobycie środków finansowych dla osób prywatnych. Sprawdzona firma, szybsze procedury otrzymania zastrzyku gotówki, wygodne terminy spłaty, a do tego profesjonalni doradcy i umowa zawierana przed notariuszem.

Możesz również polubić…

5 komentarzy

 1. funeda pisze:

  Ciekawy wpis. Na pewno warto to przemyśleć, jednak moim zdaniem jest to zbyt ryzykowne.

 2. funeda pisze:

  Zastawianie mieszkania jest bardzo ryzykowne. Można wziąć pożyczkę na raty i spokojnie ją później spłacić

 3. Ola pisze:

  Fajny artykuł, ciekawa propozycja przedstawiona. Warto poczytać i dowiedzieć się na ten temat.

 4. Ola pisze:

  Fajny artykuł, ciekawa propozycja przedstawiona. Sama nie wiem, czy bym się na coś takiego zdecydowała, ale warto poczytać i dowiedzieć się na ten temat.

 5. kotek pisze:

  nigdy bym nie zastawiła swojego mieszkania . za duże ryzyko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *