Kilkaset złotych w kieszeni

[REKLAMA]

Ubezpieczenie AC i OC to spory wydatek dla każdego kierowcy. A wiadomo, że co jak co, ale ten dokument jest niezbędny do poruszania się pojazdem po ulicach. Niestety, z roku na rok, ba czasami nawet z półrocza na półrocze ceny ubezpieczeń windują w górę. Jak mimo to zaoszczędzić kilkaset złotych? Jest na to prosty sposób.

Czy ceny zmaleją?

Ciężko pozytywnie podejść do tego tematu, ponieważ jak wskazują statystyki, pod koniec trzeciego kwartału 2017 roku, kierowcy za ubezpieczenie AC płacili średnio 1169 złotych. Jest to niebagatelna kwota, która potrafi naruszyć budżet domowy. Owszem, można ją płacić w ratach, ale paradoksalnie, cena to wtedy jeszcze dodatkowo wzrasta.  Niestety, nic nie zapowiada, aby ceny zaczęły spadać, należy więc wziąć sprawy w swoje ręce. Co to oznacza? Ze najwyższy czas dokładnie przyjrzeć się ubezpieczycielom, a nie kupować tą samą polisę co zawsze, nie orientując się nawet w stawkach konkurencji. Jeśli nie mamy ochoty na przeglądanie kilkudziesięciu stron, pomocna okaże się dla nas porównywarka mfind.pl.

76 ofert w jednym miejscu

To narzędzie, które jest zbawieniem dla wielu kierowców, którzy dość już mają przepłacania za obowiązkowe ubezpieczenie. Porównywarka mfind.pl to możliwość sprawdzenia za pomocą paru kliknięć ofert aż 76 towarzystw ubezpieczeniowych. Nie musimy więc wyszukiwać firm, przeglądać każdej strony po kolei i zapisywać w notatkach poszczególnych cen – zrobi to za nas właśnie te urządzenie. Jednak to nie jedyne udogodnienie dla oszczędnych kierowców. Bowiem nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że użytkownicy mogą już nie tylko porównywać ogólne pakiety ubezpieczeń.

Coś w sam raz dla ciebie

Wiadomo, że kwota ubezpieczenia AC uzależniona jest od wielu czynników – od wieku pojazdu, jego pojemności silnika, modelu i wielu innych. Stąd tez duże różnice cenowe – właściciele starszych, mniejszych pojazdów liczą się z wydatkiem kilkuset złotych, gdy natomiast szczęśliwi posiadacze nowszych modeli musza brać pod uwagę nawet wydatek rzędu dwóch tysięcy – w dużym uproszczeniu. Dzięki porównywarce i kalkulatorowi na mfind.pl można znaleźć ubezpieczenie w sam raz dla siebie – masz pewność, że wszystkie parametry są spełnione, że ubezpieczenie dobrane jest pod twój konkretny samochód i spośród wielu ofert możesz wybrać tą najkorzystniejszą. Jednym słowem, szukając ubezpieczenie OC na mfind.pl masz pewność, że zaoszczędzisz – nawet do kilkuset złotych. A taka oszczędność w skali kilku lat – bo przecież przez co najmniej tyle będziesz jeździł swoim samochodem – to już porządna suma. Zważywszy na to, że według statystyk Polak zmienia auto co 7lat, to ubezpieczenie OC na mfind.pl pozwoli ci zaoszczędzić nawet 4 tysięcy złotych za cały ten okres. Nic więc dziwnego, że coraz więcej kierowców sięga po pomoc tej konkretnej przeglądarki.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *