Jak zarabiać na poleceniach?

[REKLAMA]

Nie da się ukryć, że w XXI wieku Internet jest w naszym życiu wszechobecny. Jednak sieć służy już nie tylko do pozyskiwania informacji. Poza tym to znaczne ułatwienie egzystencji, na przykład przez robienie zakupów online, ale nie tylko. Chyba nikt nie wyobraża sobie też życia bez internetowego konta w banku. Obecnie użytkownicy Internetu mają również ogromne możliwości na płaszczyźnie zarabiania przez polecenie. Przyjrzeliśmy się tej formie zarobku na przykładzie programu partnerskiego LeadStar.

Na czym można zarabiać z LeadStar?

Zacząć należy od tego, że LeadStar daje możliwość zarabiania na wielu różnych produktach. Przede wszystkim należy tutaj wspomnieć o produktach finansowych. Mowa tutaj między innymi o wszelkiego rodzaju produktach bankowych, np. konta osobiste, konta firmowe, lokaty, kredyty czy szybkie pożyczki. Obecnie, kiedy niemal każdy ma lub musi mieć konto online, ale też przez Internet chce zaciągnąć kredyt lub pożyczkę, a nawet założyć lokatę, jest szansa na to, aby na nich zarobić. To jednak nie wszystko, ponieważ w ofercie są jeszcze produkty pozafinansowe, a w tym: gry internetowe, zakupy czy oferty telekomunikacyjne.

Zasady i warunki współpracy z LeadStar

Na produktach, które oferuje LeadStar, zarabiać mogą niemal wszyscy, a dokładniej:

 • pełnoletnie osoby fizyczne
 • webmasterzy
 • firmy polskie lub zagraniczne
 • specjaliści od marketingu internetowego
 • właściciele stron www lub forów internetowych
 • właściciele baz mailingowych
 • doradcy finansowi
 • blogerzy

To nie koniec, ponieważ istnieje możliwość negocjacji stawek. Same środki wypłacane są natomiast od 1 zł i to w dowolnym momencie lub automatycznie zlecone w ostatnim dniu danego miesiąca. Pieniądze na konto partnera programu partnerskiego trafiają w kolejnym dniu roboczym, licząc od momentu zlecenia wypłaty, jeżeli jest to osoba prywatna. W przypadku firm transfer środków trwać może do trzech dni roboczych.

Program partnerski LeadStar

To nie wszystko, ponieważ LeadStar to również niezwykle atrakcyjny program partnerski, który pozwala jeszcze więcej zarobić. To 5 proc. od każdego poleconego partnera. Co ważniejsze, są to prowizje na stałe i bez maksymalnych limitów, o których więcej pod linkiem https://leadstar.pl/rejestracja?uniq_code=5HFCAi&prmsrc=30 . Jakby tego było mało, organizowane są również akcje promocyjne. Między innymi promocje urodzinowe, ale tez bonusy miesięczne czy akcje specjalne, np. tzw. czarne piątki.

Nie ulega więc wątpliwości, że program partnerski LeadStar daje ogromną możliwość do dodatkowego zarobku i dochodu pasywnego. Oczywiście sama skala zarobku jest już różna i zależna od tego, jak klient promuje poszczególne produkty. Faktem jest natomiast, że zarobić można naprawdę wiele, a przynajmniej zwiększyć swój miesięczny przychód, niczym nie ryzykując i nie wykonując wcale wielkiej pracy. Ważne, aby oferta była szeroko dostępna. Z kolei widoczna dla odbiorców może być na wiele różnych sposobów. Nie tylko jako banery na stronach internetowych i blogach, ale również w formie mailingu wysyłanego przez pocztę elektroniczną.

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

 1. aniaw00 pisze:

  Ja osobiście jakos nie mam smykałki do pracy polegającej na sprzedaży produktów bankowych. Moze dlatego ze mieszkam w miejscowości gdzie jest dużo osób starszych i ciężko jest ich przekonac do produktów bankowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *