Terminale płatnicze za 0 zł. Sprawdź, jak je otrzymać!

[REKLAMA]

Polska Bezgotówkowa to program, w ramach którego przedsiębiorcy mogą otrzymać do trzech darmowych terminali płatniczych. Jakie warunki należy spełnić?

Brak terminala płatniczego w przedsiębiorstwie może skutecznie zniechęcić klientów i spowodować zmniejszenie obrotów firmy. Transakcje bezgotówkowe stają się coraz bardziej popularne i wielu klientów nie wyobraża sobie zakupów bez użycia karty płatniczej. Jak wynika z badań opinii publicznej, konsumenci postrzegają płatności bez gotówki jako szybkie, komfortowe i wygodne. Jak przyznają, traktują je już jako obowiązujący standard i jedną z dostępnych metod płatności, a nie jako specjalne udogodnienie oferowane przez przedsiębiorcę.

Niestety, część właścicieli firm wciąż nie decyduje się na instalację terminala płatniczego, ponieważ obawia się kosztów związanych z zakupem i użytkowaniem terminala płatniczego. Zdarza się, że właściciele firm nie dostrzegają korzyści płynących z udostępnienia swoim klientom urządzeń płatniczych, takich jak większe bezpieczeństwo czy wygoda konsumentów.

W przypadku przedsiębiorstwa, w którym zainstalowano terminal płatniczy, nie ma konieczności wożenia utargu do banku, przechowywania gotówki w kasie ani narażania się na przyjęcie fałszywych banknotów. Kolejnym plusem jest zwiększenie obrotów firmy. W naszym kraju zostało już wydanych blisko 40 milionów kart płatniczych, co oznacza, że statystycznie ich posiadaczem jest każdy z nas. Z badań opinii publicznej wynika zaś, że coraz chętniej korzystamy z płatności bezgotówkowych, skłonni jesteśmy też wydawać większe kwoty płacąc bezgotówkowo.

Darmowe terminale płatnicze w ramach programu Polska Bezgotówkowa

Odpowiedzią na oczekiwania konsumentów jest program Polska Bezgotówkowa. Dzięki niemu mali i średni przedsiębiorcy, którzy do tej pory lub przez ostatnie 12 miesięcy nie oferowali płatności bezgotówkowych, mogą otrzymać do 3 terminali płatniczych za darmo. Przez 12 miesięcy zwolnieni są oni z opłat za wynajem urządzenia i przeprowadzone transakcje. Chcesz się dowiedzieć, jak otrzymać darmowy terminal? Wejdź na stronę www.bezgotowki.pl.

Program jest wspólną inicjatywą wiodących na polskim rynku wydawców kart, agentów rozliczeniowych, Związku Banków Polskich i sektora publicznego. Polska Bezgotówkowa związana jest także z deklaracją przedstawicieli polskiego rządu, dotyczącą upowszechniania akceptacji płatności bezgotówkowych w naszym kraju.

Co zrobić, by przystąpi do programu? Przede wszystkim należy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać terminal płatniczy i wypełnić zgłoszenie. Następnie, po przejściu weryfikacji, kurier dostarczy urządzenie pod wskazany adres. Podczas trwania programu oferowane jest także wsparcie techniczne.

Możesz również polubić…

2 komentarze

  1. urzadskarbowy pisze:

    Prowadząc swoją firmę warto odwiedzać stronę urzędu skarbowego. Na pewno znajdziemy tam szczegółowe informacje o finansach i prowadzeniu kas fiskalnych.

  2. aniaw00 pisze:

    Bezplatne terminale to bardzo fajna sprawa dla początkujących przedsiębiorstw. Zawsze to jakas oszczędność. A klienci chętniej będą kupować. Bo mlodzi ludzie nie lubia nosic przy sobie gotówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *