Rekrutacja we Wrocławiu na 110% czyli najlepsza agencja pracy w mieście 100 mostów

[REKLAMA]

Wrocław jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Co za tym idzie, do tego pięknego miasta ściąga coraz więcej ludzi chętnych do podjęcia w nim pracy w nadziei na lepsze życie i zarobek. Zarówno małe jak i duże i wielkie firmy w tej metropolii wiedzą, że pozyskiwanie rąk do pracy ma tu sens jedynie poprzez współpracę z lokalnym pośrednikiem, który zna specyfikę tutejszego rynku pracy i ma odpowiednią sieć kontaktów potrzebną do wykonania takiego zlecenia. Która firma jest obecnie czołową agencją pracy we Wrocławiu i dlaczego?

Doświadczenie i nieposzlakowana opinia

Firmy zajmujące się rekrutacją i znajdowaniem pracowników dla innych firm swoją reputację wyrabiają na podstawie jakości wykonywanych usług. „Poczta pantoflowa” w środowisku to zdecydowanie najlepszy nośnik reklamowy w mieście. Najlepsza agencja pracy we Wrocławiu  według opinii przedsiębiorców to AB OVO Solutions. Uchodzi ona w tym mieście za najpewniejszą, najszybszą i za posiadającą najszerszy zakres usług na rynku. Warto nadmienić, że tak dobra i nowoczesna agencja świadczy między innymi takie usługi jak:

  • Outsourcing – obsadzanie całych działów lub procesów własnymi pracownikami, ich rekrutacja a także nadzorowanie całego zlecenia
  • Praca tymczasowa – rekrutacja pracowników tymczasowych, którzy zajmą stanowiska na określony z góry czas
  • Pracownicy z Ukrainy – agencja ściągnie, zalegalizuje pobyt, a nawet zorganizuje zakwaterowanie personelu zza wschodniej granicy.
  • Wynajmem/leasing pracowników – pośrednik z własną bazą pracowników wynajmuje firmie swoją kadrę, która „wraca do bazy” po zakończeniu danego zlecenia.

Dlaczego nie szukać samodzielnie?

Agencja pracy działa dużo szybciej, niż pracodawca szukający kadry na własną rękę. To trochę tak jak gdyby nie znając się na naprawie samochodu próbować oszczędzać na mechaniku i „bawić” się samemu w warsztat. Strata czasu i pieniędzy. Pośrednicy mają swoje znajomości i kontakty, dzięki którym dużo szybciej dotrą do potrzebnych nam ludzi. Co więcej, taka firma weźmie na siebie odpowiedzialność na przykład przed organami celnymi czy Państwową Inspekcją Pracy w kwestiach administracyjnych i prawnych, co jest bardzo dużym udogodnieniem i oszczędza pracodawcy wielu stresów i nerwów. Podczas gdy rekrutacja pracowników do naszego zakładu w zasadzie dzieje się sama, my możemy skoncentrować się na ważniejszych dla nas zadaniach i to właśnie jest zaleta korzystania z usług agencji pracy, której nie sposób przecenić.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *