Jak tanio przesyłać pieniądze z Anglii do Polski?

[REKLAMA]

Nie ulega wątpliwości, że w poszukiwaniu lepiej płatnej pracy duża część Polaków szuka sobie miejsca poza granicami naszego kraju. Wielu na co dzień pracuje w Anglii, przesyłając pieniądze do rodziny w Polsce. Niestety, zwykłe przelewy są kosztowne na tyle, że warto poszukać lepszej alternatywy. Szczególnie że jest to stosunkowo proste. Wystarczy wybrać właściwego operatora takich płatności. W tym wpisie pod lupę bierzemy na razie mało znaną firmę od przelewów z UK do PL – VARSOVIAFX.

Jak korzystać z VARSOVIAFX?

Co kluczowe, korzystanie z serwisu VARSOVIAFX jest naprawdę proste. Wystarczy, że zarejestrujemy się na stronie, co umożliwi nam realizowanie przelewów z Anglii do Polski. Jak przystało na serwis na miarę XXI wieku, dostępna jest również aplikacja mobilna, dzięki czemu przelew zrealizujemy bez konieczności włączania komputera.

Oczywiście to nie koniec możliwości. VARSOVIAFX ma również ponad 60 agencji zlokalizowanych na terenie całej Wielkiej Brytanii. To kolejna opcja, aby zlecić darmowy przelew z UK do PL, aczkolwiek przy obecnej technologii naszym zdaniem o wiele lepiej wypada tutaj kanał online. Zwłaszcza że strona jest intuicyjna i łatwa w obsłudze, a przelewy bezpieczne. My natomiast oszczędzamy na czasie.

Rodzaje przelewów w VARSOVIAFX

Co warte podkreślenia, przelew z UK do Polski za pośrednictwem operatora VARSOVIAFX może mieć kilka różnych wariantów. Oczywiście jako klienci sami decydujemy, jaki typ przelewu wybrać:

  • Przelew STANDARD na konto – pieniądze dostępne na koncie odbiorcy po upływie 2 dni roboczych. Opłata – 0.99 funta (pierwszy przelew – bezpłatny).
  • Przelew EXPRESS na konto – pieniądze dostępne na koncie odbiorcy na następny dzień roboczy. Opłata – 4.99 finta.
  • Przekaz na pocztę – pieniądze dostępne do odbioru w gotówce w jednym z oddziałów Poczty polskiej po upływie 20 minut. Opłata – 4.95 funta.
  • Przelew LIVE w 10 minut na konto – pieniądze dostępne na koncie odbiorcy po upływie 10 minut. Opłata – 7.90 funta.

Pierwszy przelew za darmo

Jak więc doskonale widzimy, tanie wysyłanie pieniędzy z Anglii do Polski nie jest mrzonką. Co więcej, firma oferuje pierwszy darmowy przelew UK PL. Jak najbardziej przez pośrednika VARSOVIAFX możemy wysyłać środki z Anglii do Polski bez uiszczania jakiejkolwiek opłaty, a przy tym sprawdzić, jak wygląda cały proces. Jednak i kolejne opłaty w wysokości 0.99 GBP są atrakcyjne.

Wydaje się, że dla wielu Polaków mieszkających na Wyspach taki transfer środków na konto jest najrozsądniejszą opcją. Oczywiście należy pamiętać, aby przy najniższej opłacie zlecić go wystarczająco wcześnie, przynajmniej dwa, a najlepiej trzy dni przed datą, kiedy chcemy, aby pieniądze zaksięgowano na koncie w banku. W innym wypadku musimy się już liczyć z wyższymi opłatami w wysokości kilku funtów. Dla uzupełnienia dodajmy jeszcze, że opłatę za przelew uiszczamy w jednej z placówek lub kartą debetową.

Chętnie poznamy Wasze opinie na temat VARSOVIAFX. Jeśli korzystaliście już w oferty tej firmy, napiszcie, jakie są Wasze odczucia i podzielcie się swoją opinią.

Darmowy przelew

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *